- 100 ML € 127,50
Beschrijving
De geur van luie, lange zomerdagen en vrijheid. Acqua di Gio for Woman Eau de Toilette is een perfecte harmonie van aquatische noten met zoete en fruitige noten van Muscat druif, verse ananas en citrusvruchten.
Watermeloen vermengt zich met noten van fresia, hyacint en ylang-ylang. De warme, hout- en muskusachtige basisnoot laat u denken aan het mediterrane, warme temperament.
DE GEUR
* Aquatisch; Fruitachtig
* Topnoten: Citroen, Peer, Pioen, Ananas, Viooltje (bloem)
* Hartnoten: Fresia, hyacint, jasmijn, lelie, roos, ylang-ylang
* Basisnoten: Amber, Ceder (geur), Sandelhout, Styrax, Witte musk
Productdetails
Ingrediënten
ALCOHOL • AQUA / WATER • PARFUM / FRAGRANCE • HEXYL CINNAMAL • LIMONENE • BENZYL ALCOHOL • LINALOOL • HYDROXYCITRONELLAL • ETHYLHEXYL SALICYLATE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • CITRONELLOL • GERANIOL • EUGENOL • BENZYL BENZOATE • CITRAL • ISOEUGENOL • CINNAMYL ALCOHOL • AMYL CINNAMAL • TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE • BENZYL SALICYLATE • CI 42090 / BLUE 1 • CI 19140 / YELLOW 5
Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. ' (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).
LEVERING EN RETOURNEREN
Hoe verloopt de levering?
Je kunt jouw bestelling laten bezorgen op je huisadres, in één van onze winkels of bij een postpunt. De verwachte leverdatum zie je tijdens het bestellen in jouw winkelmandje. We bezorgen al jouw bestellingen vanaf €25,- gratis. Daarnaast kun je ook kiezen voor Click & Collect, dan ligt jouw bestelling na 1 uur klaar in de door jou gekozen winkel
Bezorging aan huis of op een ander adres in Belgïe?
Bpost bezorgt van maandag t/m vrijdag bij jou bezorgd tussen 08.00 en 17.00 uur. Ben je niet thuis? De bezorger laat een aanbiedingsbriefje achter in je brievenbus van locatie waar je jouw pakje kan ophalen.
Afhalen in één van onze winkels of een postpunt?
Zodra jouw pakket klaar ligt dan ontvang je een mail. Deze kun je op vertoon van de track & trace code ophalen.
Ga naar meer info en FAQ’s over levering.
Retourneren
Terugsturen
Na ontvangst van jouw bestelling producten heb je 14 dagen om deze (gedeeltelijk) terug te sturen of te herroepen. Na de herroeping heb je dan nog eens 14 dagen de tijd om de producten te retourneren. Om jouw bestelling te herroepen, kun je contact met ons opnemen of gebruikmaken van een modelformulier voor herroeping.
Omruilen of terugbrengen in de winkel
Je mag het product ook terugbrengen of omruilen in een winkel bij jou in de buurt. Hiervoor hoef je geen retourformulier in te vullen. Neem wel je orderbevestiging mee.
PRODUCTVEILIGHEID
Reviews
5.0
3 reviews
5.0
3 reviews
Leeftijd
Geslacht
Een vleugje heerlijk parfum
Aqua di Jo is een heel aangename geur, die nooit tegenvalt! Ik koop hem al heel lang. Je kan hem gewoon voor elke gelegenheid gebruiken, mooi meegenomen dus. Ik ben ook fan van SI, eau de parfum (roze). Deze 2 parfums dragen mijn grote voorkeur weg en zou ze aan iedereen aanraden, al is parfum natuurlijk heel persoonlijk!!
Perfect😍
Langdurige geur!
een vleugje geluk
Als ik mijn favoriete zomergeurtje gebruik, zie en voel ik de zonnestralen op mijn huid, zie en hoor ik de golven van de zee, voel n ruik ik de frisheid van het parfum en denk ik aan het thuisland van Giorgio, mijn ideale vakantiebestemming. Daarom koop ik al jaren dit gelukzalige parfum en sproei ik om alle leuke herinneringen boven te halen en mijn dag goed te beginnen.